Proč nakupovat u nás

1. Historie obchodu

Na trhu působíme přes 9 let a celkově jsme zrealizovali přes 35.000 objednávek. Jak se vyvíjí móda i trendy v oblékání, to samé platí i mezi eshopy. Náš starý eshop působil dříve na adrese www.ondra-sek.cz a našli jste v něm široký sortiment zboží pro všechny kategorie zákazníků. Rozhodli jsme se tedy vytvořit zcela nový moderní eshop, který bude přehledností a jednoduchostí kompletně přizpůsobený pro maminky a tatínky s malými dětmi. Díky této kompletní změně konceptu eshopu jsme se rozhodli tento obchod nestavit na starých základech, a spustili tento zcela nový eshop na www.eOndrasek.cz.

2. Jednoduchost obchodu

Veškeré zboží je dle typu a druhu zařazené do kategorií pro jednoduchou orientaci s možností filtrování produktů např. dle barev, velikosti, rychlé objednání pár kroky bez nutnosti registrace, žádné posílání reklamních zpráv na Váš email, veškeré fotky u produktů jsou skutečné - nejedná se o žádné ilustrační fotky! Nabízíme Vám aktuálně přes 7.000 produktů, které vlastní potřebné certifikáty pro bezproblémové užití.

3. Veškeré zboží je skladem!

V našem eshopu máme veškeré zboží v nabídce fyzicky naskladněné. Nenajdete u nás žádné zboží na objednávku. Můžeme tak každému zákazníkovi garantovat, že objednávky vytvořené v pracovní den do 10:00 odesíláme ještě v ten samí den. Díky vyřazení zboží na objednávky mají naši zákaznici jistotu, že jim budou veškeré objednávky kurýrem doručovány vždy maximálně následující pracovní den.

4. Doprava zdarma

V případně, že Vaše objednávka překročí hodnotu 2 499 Kč (99.99 €) bude Vám Vaše objednávka doručena bez poštovného!

5. Online chat

V našem eshopu je k dispozici online chat, který je přizpůsobený na komunikaci mezi zákazníkem a prodejcem. Chat je vymyšlený tak aby si zákazník mohl i během chatování nerušené procházet nabídku a zároveň se mohl ptát paní asistentky na dotazy, které mu pomohou s výběrem. Pokud je kolegyně na chatu dostupná, poznáte to malou informační lištou vpravém dolním rohu, že je online.

6. Nevyhovující zboží si sami odvezeme

V případě, že Vámi zakoupené zboží v našem e-shopu se Vám nebude z jakéhokoliv důvodu líbit nebo po vyzkoušení zjistíte, že Vám nevyhovuje, zašleme k Vášemu domu zcela zdarma kurýra, kterému jednoduše Vámi vrácený či reklamovaný produkt dáte do ruky a tím Vaše starost s vrácením zboží končí. Nemusíte se tedy obávat ztraceného času na poště.